search

Acerbis přilba Junior Steel - modrá/šedá

2 300,00 Kč
Vč. DPH

Nezbytná ochrana pro malého závodníka. Přilba musí dokonale sednout, nikde nesmí tlačit, nesmí se na hlavě točit a musí být přiměřeně těžká, aby zbytečně nezatěžovala malého pilota, vždyť váží +/- 1000 g. 

Velikost
Počet
Poslední kusy skladem

Nezbytná ochrana pro malého závodníka. Přilba musí dokonale sednout, nikde nesmí tlačit, nesmí se na hlavě točit a musí být přiměřeně těžká, aby zbytečně nezatěžovala malého pilota, vždyť váží +/- 1000 g. Každá přilba musí chránit především hlavu, takže když praskne kšilt, žádné neštěstí, pokud při větším karambolu se rozbije přilba a hlava zůstane celá je to super, přilba plní svůj účel. Proto nepouštějte malé jezdce na motorku bez ochranných prvků. Naše přilby splňují bezpečností podmínky a malým pilotům se budou určitě líbit.
 
Výběr velikosti:
kód 50 Y/S  velikost 47-48 cm
kód 52 Y/M  velikost 49-50 cm
kód 54 Y/L   velikost 51-52 cm

Materiály:
• skořepina: termoplast

Podrobnosti:
• Aktualizovaný design zajišťující vynikající ochranu a vyvážení přilby na hlavě
• Vyjímatelný vnitřní polster, omyvatelný, hypoalergenní.
• Inovativní sání vzduchu a odvzdušnění přilby.
• Nastavitelný kšilt
• Zapínání na dvojité uzavření D-kroužku
• Větrání na bradě

1050 g + - 60 g ve velikosti „L“
• Měkký interiér pro efektivní uvolňování vlhkosti

Homologace: ECE / ONU 22 05

Proč značku Acerbis:

Protože značka Acerbis je na světovém trhu od roku 1973 a neustále vyvíjí nové inovativní a ochranné výrobky se stejným nadšením a vášní, jako v době svého vzniku.
A proto je tak zárukou vysoké kvality a propracovanosti výrobku. Za kvalitu svého zboží ručí a nedopustí, aby nesplňovalo podmínky, které jsou od něj požadovány (homologace, voděodolnost, savost, pevnost, barevnost, pružnost, vzdušnost....)

Výroba:
Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.

Výborná volba pro motokros a DH.

ACERBIS
0023425.249.054
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.